Biyografi

Biography

Bilgisayar Mühendisi / Müzik Yapımcısı  |  1985 /İstanbul

ilkokul yıllarında enstrümanlarla tanışmaya başladı. 10 yaşında ilk bağlamasına sahip oldu. 15 yaşında bazı ustalardan ders almaya başladı. Daha sonra cümbüş ve ud egzersizlerine başladı. Halk Müziği yanında Türk Müziğini de tanımaya başladı. 18 Yaşından itibaren bir çok farklı grup ile beraber programlara ve konserlere çıkmaya başladı. Stüdyo kayıtlarına merak saldı ve ilk ev stüdyosunu kurmaya ve kendi kayıtlarını almaya başladı. Yaptığı amatör çalışmalarla beraber bu sektöre adım attı. Şu anda Dizi Müziği, Film Müziği, Reklam Müziği ve Belgesel Müziği yapmaktadır.

2003 yılında Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Fakültesine girdi. Üniversite öncesinde yazılım dünyasına girdi. Bazı makinelerin üzerine yazılım geliştirdi. PDI Teknoloji, DJ New Media, Efor Bilişim, THY Teknik AŞ gibi bir çok firmada hem geliştirici hem koordinatör görevi yaptı. Mobil, Web ve Desktop olarak bir çok proje gerçekleştirdi. Ağırlıklı olarak Microsoft teknolojilerini kullandı. Ağırlıklı olarak süreç geliştirme ve kapsam yönetimi konusunda uzmanlaşmaya çalıştı. Şu anda hala THY Teknik AŞ de Yazılım Takım Lideri olarak görev yapmakta.

 

Çalışmalarım İçin

Yazılım

Software

Yazılım Geliştirme Takım Lideri

Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı / Proje Yöneticisi

DC New Media Agency

Yazılım Uzmanı

Yazılım Uzmanı

Öğrencilik

2001 yılında Kocaeli Üniversitesi'ne kayıt oldum. 2. sınıftan itibaren iş hayatına atıldım ve hem öğrencilik hem iş hayatını beraber yürütmeye çalıştım.

Detaylı CV Görüntülemek İçin Tıklayın.

MÜZİK

Music

Müziğe küçük yaşlarda bağlama öğrenerek başladım. Zaman ilerledikçe enstrümanlar arasına Cümbüş, Ud, Klarnet, Saksafon, Piano gibi enstrümanlar da eklenmiştir.

Sinema ve dizi sektörü içerisindeki büyüklerimin de tavsiye ve önerisiyle beraber müzik yapımcılığına başladım. Çeşitli dizilerin, reklamların ve filmlerin jenerik, sahne altı, efekt ve soundtrack müziklerini yapmaktayım.
Bazı Çalışmalarımı dinlemek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.
Site Üzerinden Dinlemek/İzlemek İçin

Tıklayın

Icloud Üzerinden Dinlemek İçin

Tıklayın

© OKANOZDEMIR.COM.TR 2015 . her hakkı saklıdır.